1/25
Witamy

 

Linia produktów Freelux jest poddanawana bieżącej weryfikacji jakościowej, zarówno na etapie produkcji jak i praktycznego stosowania przez naszych klientów. Oferowana przez nas chemia techniczna oraz środki myjące posiadają właściwości, które w dotychczasowej działalności były pożądane przez naszych klientów. Dlatego bardzo cenimy sobie Państwa uwagi, szczególnie jeśli chodzi o jakośc produktów jak i obszar ich zastosowania.

 

Kontakt z Państwem jest dlas niezwykle ważny. Chcemy nie tylko zaspokajać Państwa potrzeby w zakresie dostaw oferowanych produktów ale także służyć pomocą w rozwiązniu problemów dotyczących optymalnego zastosowania dostarczanych przez nas towarów. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Godziny pracy:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

od PN do PT w godz. 8:00 - 16:00

zachęcamy do kontaktu mailowego przez całą dobę :)

O nas

 

Nasza firma powstała w 2009 roku. Jesteśmy firmą rodzinną stawiającą na najwyższą jakość usług poprzez staranny dobór pracowników oraz oferowanych produktów.
Nasz zespół dokłada wszelkich starań aby sprostać rosnącym wymaganiom zarówno dotychczasowych klientów jak również kontrahentów zamierzających dopiero rozpocząć z nami współpracę.    
 

                                             więcej ...

Zakres działania

 

​- Kompleksowa obsługa klientów

   w zakresie dostaw oferowanych

   przez nas produktów jak również

   realizacja zamówień nietypowych

   związanych z naszym obszarem

   działania


- Usługi szkoleniowo doradcze 


- Usługi private label