Freelux Grill

Preparat do czyszczenia osadów dymnych oraz usuwania zapieczonego tłuszczu

Właściwości
Freelux Grill to preparat o bardzo silnym działaniu do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu, zadymień oraz czyszczenia osadów dymnych w komorach wędzarniczych. Doskonale nadaje się do usuwania tłustych, spieczonych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów odpornych na działanie alkaliów. Idealnie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej zapieczone resztki potraw oraz uporczywe tłuste zabrudzenia.

 

Zastosowanie:
Produkt polecany do zastosowań profesjonalnych jako środek do skutecznego czyszczenia komór wędzarniczych, grilli, piekarników, rożna, rusztów oraz płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni  itp. Nie niszczy powierzchni emaliowanych. Może być stosowany w technologii „aktywnej piany”. Nie należy stosować na powierzchniach mało odpornych na działanie alkaliów.

 

Sposób użycia:

Stosować zawsze na zimnych powierzchniach. Przed użyciem wstrząsnąć. Produkt gotowy do użycia.

Nie rozcieńczony preparat  nanieść równomiernie na czyszczoną powierzchnię. Pozostawić na około 1 minutę do rozpuszczenia zabrudzeń, następnie czyszczone powierzchnie należy spłukać dokładnie wodą. Po użyciu osuszyć dyszę spryskiwacza papierowym ręcznikiem.